Slide One - copy

szkoła językowa
inna niż wszystkie

Wirtualny spacer po Szkole.
Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po American Academy.

American Academy – szkoła językowa w centrum Jeleniej Góry

Czy wiesz, że Amerykańska Szkoła Języka Angielskiego działa w Jeleniej Górze od wielu lat? Możesz uczyć się u nas stacjonarnie lub zdalnie za pomocą platformy do e-learningu. Zajęcia amerykańskiego odbywają się zawsze z profesjonalnymi lektorami i native speakerami. Przygotowują oni autorskie materiały edukacyjne – nagrania, filmy oraz karty pracy. Co najważniejsze pomoce naukowe są dopasowane do wieku kursantów i stopnia znajomości języka. W szkole prowadzimy lekcje dla przedszkolaków, uczniów oraz dorosłych. Są to zajęcia angielskiego i amerykańskiego z lektorami i native speakerami z USA. Dodatkowo zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi dla osób prywatnych i firm. Na zlecenie klientów wykonujemy przekłady dokumentów, w tym prawniczych i medycznych. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to przyjdź do naszego biura w centrum miasta!

U nas masz wybór zajęć z angielskiego i amerykańskiego

Nasi klienci są osobami, które chcą podążać za zmianami zachodzącymi w ich otoczeniu. Pracują, uczą się i podróżują po całym świecie, a żeby go lepiej rozumieć, trzeba znać język angielski. Podejmują naukę w różnych momentach życiowych – czasem nawet na emeryturze. Dlatego proponujemy Ci różne warianty zajęć z lektorami i native speakerami. W ofercie dostępne są lekcje indywidualne i grupowe. Mogą one odbywać się w systemie stacjonarnym i online za pośrednictwem e-platformy. Jak widzisz, w naszej szkole dajemy kursantom duży wybór rozwiązań do nauki języków obcych. Poza tym przygotowujemy spersonalizowane pakiety dla firm, które chcą szkolić swoich pracowników. Na zajęcia z angielskiego i amerykańskiego z lektorami, którymi są także native speakerzy z USA, możesz zapisać się w Jeleniej Górze. Zapytaj o termin kursu już teraz!

Nowoczesne rozwiązania edukacyjne w nauce języka angielskiego

Jak pracują lektorzy w American Academy? Przede wszystkim z dużym zaangażowaniem i pasją do nauki języka amerykańskiego. Nasi nauczyciele to też native speakerzy, którzy pochodzą z USA. W czasie zajęć dzielą się wiedzą na różne tematy, zwłaszcza te, które dotyczą kultury ich ojczystego kraju. W swojej pracy korzystają z rozmaitych rozwiązań technologicznych m.in. tablic interaktywnych i rzutników. Urządzenia te usprawniają prezentację materiałów dydaktycznych i ułatwiają komunikację. Wyposażenie to dostępne jest w salach lekcyjnych szkoły języka angielskiego. Jeśli wydaje Ci się, że Jelenia Góra jest daleko od miejsca Twojego pobytu, to mamy coś dla Ciebie – zdalne zajęcia. Ucz się angielskiego i amerykańskiego z lektorami tak jak lubisz – w pokoju, pociągu czy na uczelni – w pełni online. Włącz komputer – native speakerzy czekają!

American Academy, to więcej niż szkoła

Co jest dla nas najważniejsze? Kultura edukacji, którą krzewimy w naszej szkole. W Amyerykańskiej Szkole Języka Angielskiego dbamy o dobrą atmosferę. Zależy nam na rozwoju naszych kursantów i dlatego mają oni dostęp do wysokiej jakości materiałów. Zajęcia amerykańskiego z lektorami, to w dużym stopniu nauka konwersacji. Zawsze dostosowujemy poziom trudności i zakres słownictwa do predyspozycji uczniów. Mocną stroną lekcji, stacjonarnych i zdalnych, są świetni native speakerzy. Potrafią w ciekawy sposób podzielić się wiedzą i zainteresować tematem np. kulturą w UK. Nie tylko najmłodsi czerpią radość z nauki języka obcego w formie gier i zabaw. Oferujemy Ci przemyślaną formułę zajęć angielskiego i amerykańskiego z lektorami. Ucz się z native speakerami z USA – spotkasz ich na lekcjach w American Academy!

Oferta szkoły językowej dla firm

Od lat współpracujemy z firmami, które zamawiają u nas szkolenia językowe dla pracowników. W zależności od potrzeby zajęcia angielskiego i amerykańskiego z lektorami mogą odbywać się u nas lub u klienta. Najczęściej lektorzy i native speakerzy przyjeżdżają do kursantów, gdy grupy są liczne. Z punktu widzenia pracodawcy jest to wygodne rozwiązanie. Ponadto jest łatwiejsze do zorganizowania od strony logistycznej. W ramach współpracy B2B możemy zaproponować również tłumaczenia tekstów oraz tłumaczenia ustne konferencyjne. Mamy duże doświadczenie w przekładzie dokumentów biznesowych oraz materiałów reklamowych. Możemy również przygotować nagrania z udziałem lektorów do filmów promujących daną markę. Pomyśl o tym, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy i wybierz opcję dopasowaną do potrzeb branży. Zamów usługę tłumaczenia lub nauki języka. Zajęcia angielskiego i amerykańskiego z lektorem – native speakerem z USA – skontaktuj się już teraz!

Well Fitness

Dla Klubowiczów 10% zniżki na zajęcia grupowe i 5% zniżki na zajęcia indywidualne.

Berserker's Team

Dla Członków 10% zniżki na zajęcia grupowe i 5% zniżki na zajęcia indywidualne.

© All rights reserved American Academy, ul. Armii Krajowej 17A/1, 58-500 Jelenia Góra, tel. (75) 619 77 77, e-mail: info@americanacademy.pl

Made with by Rudasek