pexels-photo-269767

Zalety indywidualnej nauki języka angielskiego

Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się języka angielskiego od podstaw, czy też rozwinąć swoje umiejętności językowe, na pewno zastanawiasz się co będzie dla Ciebie najlepsze: lekcje prowadzone w grupie czy indywidualny kurs angielskiego. Oczywiście jest to zależne od osobistych preferencji, a na pytanie „które lepsze?” nie ma dobrej ani złej odpowiedzi, jednak oto niektóre z głównych zalet nauczania „jeden do jednego”.

SZYBKI POSTĘP

Osoby uczęszczające na indywidualne lekcje języka angielskiego często stwierdzają, że szybko się poprawiają. Dzieje się tak dlatego, że nauczyciel może skupić się na indywidualnych celach nauki, nie martwiąc się o innych uczniów w klasie. Mogą dostosowywać materiały edukacyjne i przebieg lekcji tak, aby zapewnić pełne wykorzystanie potencjału słuchacza.

WYKRYWANIE BŁĘDÓW

Zmagasz się z konkretnym zagadnieniem gramatycznym? A może słownictwo z zakresu business English spędza Ci sen z powiek? Twój nauczyciel od razu to zauważy. Podczas zajęć indywidualnych  wszystkie twoje językowe słabości zostaną dopracowane. Praca nad gramatyką, wyrażeniami czy słownictwem, które sprawia Ci największą trudność i stawienie im czoła to najlepszy sposób na naukę. 

PYTAJ!

W grupie często możesz czuć się niepewnie i „bać się” zadawać
pytania – a zwłaszcza, jeśli zdajesz sobie sprawę, że powinieneś już znać odpowiedź. Lekcje indywidualne zapewniają doskonałą okazję do wyjaśnienia wszystkiego, czego nie rozumiesz. Nasi nauczyciele docenią Twoją chęć uczenia się i zawsze będą starać się odpowiedzieć z jak największą dokładnością. Pamiętaj – nie bój się zadawać tego samego pytania w kółko, dopóki nie będziesz w stanie w pełni zrozumieć odpowiedzi. Nauka nowego języka nie zawsze jest łatwa i może trochę potrwać!

TO ZALEŻY OD CIEBIE

Jedną z najlepszych rzeczy w indywidualnych lekcjach angielskiego jest fakt, że nauczyciel może skupić się na tematach, które są dla Ciebie interesujące – bez obawy, że inni uczniowie się znudzą lub stracą koncentrację. Jeśli lubisz gotować, nauczyciel może na przykład przygotować lekcję związaną z przygotowywaniem menu czy zamawianiem jedzenia. Co więcej, jeżeli Twoim celem jest komunikacja  w środowisku pracy czy też planujesz wyjazd za granicę, indywidualnie dostosujemy tempo i zakres materiału do Twoich potrzeb.

MÓW 🙂

Czyż nie najważniejszym jest móc po prostu… rozmawiać? Wybierając zajęcia jeden na jeden cały czas zajęć spędzisz na intensywnej komunikacji z lektorem!

bądźmy
w kontakcie

© All rights reserved American Academy 2018

Made with by Rudasek