pexels-photo-269767

American Academy Method
Język angielski w 3 miesiące - najlepsza metoda!

Metoda American Academy polega na maksymalnym skróceniu drogi nauki do swobodnej komunikacji w języku angielskim. Oto trzy rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zaczniesz uczyć się języka angielskiego:


  • MOŻESZ nauczyć się mówić komunikatywnie po angielsku już w 3 miesiące, nie potrzebujesz na to kilku lat;
  • NIE musisz podróżować do krajów anglojęzycznych, mieszkać tam ani być geniuszem lingwistycznym, aby to zrobić;
  • UWIERZ w swoje możliwości!

Wiele ludzi rozpoczyna kursy języka angielskiego, których nigdy nie kończy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest banalnie prosta:

Większość kursów języka angielskiego jest po prostu nudna!

 

Wiele z nich jest wypełnionych treściami i językiem, którego nigdy nie użyjesz w prawdziwym świecie. Spędzasz wiele godzin na zapamiętywaniu regułek gramatycznych i przeglądaniu fiszek ze słówkami, a dalej nie masz możliwości ćwiczenia mówienia w języku angielskim. Nie wykorzystujesz materiału, którego się nauczyłeś, a to zabija Twoją wewnętrzną motywację.

 

Ale jest lepszy i szybszy sposób na naukę…

 

Jeżeli Twoim celem jest swobodna komunikacja, praktyczne wykorzystanie języka angielskiego i umiejętność rozumienia tego, co usłyszysz lub przeczytasz po angielsku – nasza metoda jest dla Ciebie. 90 dni to czas największej motywacji w drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów, to czas, w którym Twoja efektywność jest największa.

Nasza metoda ogranicza gramatykę do niezbędnego minimum. To nie tak, że gramatyka jest zbędna – jest potrzebna, ale do codziennej komunikacji wystarczy opanowanie 4 czasów gramatycznych, a nie 12!

Z nami zrozumiesz, że Twoja systematyczna praca w zupełności wystarczy, by w 90 dni osiągnąć swój cel. Dzięki temu będziesz czuł się zmotywowany, zechcesz przeznaczać czas na angielski, bo efekty będą zauważalne od razu.

Małe grupy, maksymalnie 3-4 osoby podczas zajęć, zapewniają możliwie najlepsze warunki do nauki i gwarantują czas na mówienie w języku angielskim każdemu uczestnikowi.

Nasz wykwalifikowany i przygotowany metodycznie lektor maksymalnie wykorzystuje czas zajęć, przekazując wiedzę w sposób zrozumiały i praktyczny. Podpowiada Ci, jak otoczyć się językiem angielskim w Twoim codziennym życiu – im więcej ekspozycji na język angielski, tym szybsza nauka. Teraz więc możesz zapytać:

 

Dlaczego NIE zajęcia z native speakerem?

 

Jeżeli chcesz naprawdę nauczyć się języka angielskiego, jesteś początkujący, nie wiesz jak zacząć, zajęcia z native speakerem NIE przyniosą oczekiwanych rezultatów. Takie lekcje często mogą wprowadzić więcej chaosu niż pożądanych efektów językowych. Wykwalifikowany lektor zdecydowanie lepiej i sprawniej przeprowadzi Cię przez początki Twojej językowej drogi.

Podsumowując…

 

Nasza metoda stawia na możliwie największą efektywność. Naszym celem jest Twój cel – umiejętność komunikacji w języku angielskim. Dajemy Ci gwarancję, że dzięki naszej metodzie, innowacyjnemu podejściu i Twojej pracy te 90 dni przyniesie oczekiwany przez Ciebie efekt. 

 

Tylko do końca sierpnia zajęcia American Academy Method w specjalnej
promocyjnej cenie!

Skontaktuj się z nami i umów na 20 minutowe bezpłatne spotkanie bez zobowiązań, na którym będziesz mógł dowiedzieć się więcej, otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i napić się pysznej kawy :). See you!

 

© All rights reserved American Academy 2018-2021

Made with by Rudasek