Kurs travel english role-play

TRAVEL ENGLISH ROLE-PLAY

TRAVEL ENGLISH ROLE- PLAY– ANGIELSKI SYTUACYJNY NA WAKACJACH*

Kurs trwający TYLKO 1 miesiąc!

Ten miesięczny kurs pomaga uczniom łatwo nauczyć się naturalnego języka angielskiego potrzebnego we wszystkich typowych sytuacjach związanych z podróżowaniem. Znajomość języka angielskiego odblokowuje wiele drzwi pozwalając Ci na czerpanie większej przyjemności i bogatsze doświadczenia podczas Twoich ważnych podróży i wakacji. Podczas kursu będziemy wcielać się i odgrywać różne role w typowych sytuacjach przydarzających się w trakcie wyjazdów m.in.:

– sytuacje na lotnisku np. zagubiony bagaż

– wynajęcie samochodu

– zarezerwowanie stolika w restauracji

– zrozumienie komunikatów dla podróżnych

– problemy dotyczące pokoju… i wiele innych.

 

Poznaj slang i mów jak native speaker!

Czy słyszałeś, jak rozmawiają rodowici użytkownicy języka angielskiego (tzw. native speakers)? Używają oni wyrażeń potocznych i slangu przez cały czas!

Na kursach TRAVEL ENGLISH oraz AMERICAN ACADEMY METHOD wiemy o tym doskonale, dlatego uczymy Cię żywego języka angielskiego używanego tu i teraz!

Umiejętność rozpoznawania i rozumienia slangu pomoże Ci w komunikacji, dzięki czemu Twoje rozmowy po angielsku będą brzmiały miło i naturalnie. Używanie slangu i mniej formalnych zwrotów w konwersacji podniesie poziom płynności Twojej wypowiedzi, czyniąc Cię bardziej zrozumiałym. 

 

To nie tylko nauka, ale i świetna zabawa!

Jeżeli chcesz mówić swobodnie i bez stresu wyjechać na urlop w tym roku – ten kurs jest dla Ciebie! Liczba miejsc ograniczona. 

 

*Kurs przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu podstawowym.

© All rights reserved American Academy

Made with by Rudasek