American Academy method
American Academy method
American Academy method

Język angielski w 3 miesiące - najlepsza metoda!

3 MIESIĄCE I ROZMAWIASZ LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Tak jest, w 90 dni, zaczynając od 0 będziesz się posługiwać angielskim na poziomie komunikatywnym! W przeciwnym wypadku zwrócimy Ci pieniądze. Nie masz czasu, chcesz mówić po angielsku jak najszybciej? Ten kurs jest dla Ciebie! Od dnia rozpoczęcia kursu, już po 3 miesiącach będziesz w stanie:

 

Poznaj slang i mów jak native speaker!

Czy słyszałeś, jak rozmawiają rodowici użytkownicy języka angielskiego (tzw. native speakers)? Używają oni wyrażeń potocznych i slangu przez cały czas!

Na kursach AMERICAN ACADEMY METHOD oraz TRAVEL ENGLISH wiemy o tym doskonale, dlatego uczymy Cię żywego języka angielskiego używanego tu i teraz!

Umiejętność rozpoznawania i rozumienia slangu pomoże Ci w komunikacji, dzięki czemu Twoje rozmowy po angielsku będą brzmiały miło i naturalnie. Używanie slangu i mniej formalnych zwrotów w konwersacji podniesie poziom płynności Twojej wypowiedzi, czyniąc Cię bardziej zrozumiałym. 

Metoda American Academy polega na maksymalnym skróceniu drogi nauki do swobodnej komunikacji w języku angielskim. Oto trzy rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zaczniesz uczyć się języka angielskiego:

  • MOŻESZ nauczyć się mówić komunikatywnie po angielsku już w 3 miesiące, nie potrzebujesz na to kilku lat;
  • NIE musisz podróżować do krajów anglojęzycznych, mieszkać tam ani być geniuszem lingwistycznym, aby to zrobić;
  • UWIERZ w swoje możliwości!

Wielu ludzi rozpoczyna kursy języka angielskiego, których nigdy nie kończy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest banalnie prosta:

 

Większość kursów języka angielskiego jest po prostu nudna!

Wiele z nich jest wypełnionych treściami i językiem, którego nigdy nie użyjesz w prawdziwym świecie. Spędzasz wiele godzin na zapamiętywaniu regułek gramatycznych i przeglądaniu fiszek ze słówkami, a dalej nie masz możliwości ćwiczenia mówienia w języku angielskim. Nie wykorzystujesz materiału, którego się nauczyłeś, a to zabija Twoją wewnętrzną motywację.

 

Ale jest lepszy i szybszy sposób na naukę…

Jeżeli Twoim celem jest swobodna komunikacja, praktyczne wykorzystanie języka angielskiego i umiejętność rozumienia tego, co usłyszysz lub przeczytasz po angielsku – nasza metoda jest dla Ciebie. 90 dni to czas największej motywacji w drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów, to czas, w którym Twoja efektywność jest największa.

Nasza metoda ogranicza gramatykę do niezbędnego minimum. To nie tak, że gramatyka jest zbędna – jest potrzebna, ale do codziennej komunikacji wystarczy opanowanie 4 czasów gramatycznych, a nie 12!

Z nami zrozumiesz, że Twoja systematyczna praca w zupełności wystarczy, by w 90 dni osiągnąć swój cel. Dzięki temu będziesz czuł się zmotywowany, zechcesz przeznaczać czas na angielski, bo efekty będą zauważalne od razu.

Małe grupy, maksymalnie 3-4 osoby podczas zajęć, zapewniają możliwie najlepsze warunki do nauki i gwarantują czas na mówienie w języku angielskim każdemu uczestnikowi.

Nasz wykwalifikowany i przygotowany metodycznie lektor maksymalnie wykorzystuje czas zajęć, przekazując wiedzę w sposób zrozumiały i praktyczny. Podpowiada Ci, jak otoczyć się językiem angielskim w Twoim codziennym życiu – im więcej ekspozycji na język angielski, tym szybsza nauka. Teraz więc możesz zapytać:

 

Dlaczego NIE zajęcia z native speakerem?

Jeżeli chcesz naprawdę nauczyć się języka angielskiego, jesteś początkujący, nie wiesz jak zacząć, zajęcia z native speakerem NIE przyniosą oczekiwanych rezultatów. Takie lekcje często mogą wprowadzić więcej chaosu niż pożądanych efektów językowych. Wykwalifikowany lektor zdecydowanie lepiej i sprawniej przeprowadzi Cię przez początki Twojej językowej drogi.

Podsumowując…

Nasza metoda stawia na możliwie największą efektywność. Naszym celem jest Twój cel – umiejętność komunikacji w języku angielskim. Dajemy Ci gwarancję, że dzięki naszej metodzie, innowacyjnemu podejściu i Twojej pracy te 90 dni przyniesie oczekiwany przez Ciebie efekt. 

*Pełen zwrot kosztów kursu następuje w przypadku gdy uczestnik ma przynajmniej 91% frekwencję oraz zrealizował minimalnie 91% materiału.

© All rights reserved American Academy, ul. Armii Krajowej 17A/1, 58-500 Jelenia Góra, tel. (75) 619 77 77, e-mail: info@americanacademy.pl

Made with by Rudasek