firmy

DLA FIRM

NAJLEPSZE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA FIRM

Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem, priorytetowo traktujemy wysoką jakość usług, które dostarczamy. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która spełnia różnorodne potrzeby. Nasze kursy angielskiego dla firm są dostępne zarówno w formie tradycyjnych zajęć stacjonarnych, jak i w trybie online. Każdego klienta traktujemy w sposób spersonalizowany, co pozwala nam dostosować poziom i częstotliwość szkoleń do indywidualnych oczekiwań.

Kursy z dojazdem do firm

Kursy językowe z dojazdem lektora do firmy są dogodną i skuteczną formą zajęć dla klientów. Przede wszystkim, kursanci zyskują na oszczędności czasu. Po drugie, dzięki obecności doświadczonego lektora, uczestnicy kursu szybko i bezproblemowo zaczynają aktywnie posługiwać się językiem obcym.

Kursy online dla firm

Kursy języka angielskiego online dla firm stają się wiodącym rozwiązaniem w dziedzinie szkoleń językowych. Nasz kurs języka angielskiego online dla firm to doskonałe rozwiązanie dla organizacji, które chcą umocnić umiejętności komunikacyjne swoich pracowników w międzynarodowym środowisku biznesowym.

Kursy w siedzibie szkoły

Kurs stacjonarny języka angielskiego dla pracowników firm jest skrojonym na miarę rozwiązaniem, które ma na celu zwiększenie kompetencji językowych w miejscu pracy. Celem kursu jest umożliwienie pracownikom swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, zarówno w kontekście biznesowym, jak i codziennym.

DLACZEGO MY?

Nasze kursy języka angielskiego dla firm są zawsze dostosowywane indywidualnie pod względem czasu trwania i intensywności, aby zapewnić optymalne rezultaty. Przy ustalaniu tych parametrów, korzystamy z rekomendacji naszych metodyków oraz przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb naszego klienta. Dzięki temu możemy zaoferować kurs, który jest idealnie dopasowany do specyfiki danej firmy i indywidualnych potrzeb grupy lub uczestników. Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzamy szczegółową analizę, która obejmuje identyfikację celów i oczekiwań klienta, ocenę poziomu językowego uczestników oraz zrozumienie kontekstu biznesowego, w którym funkcjonuje firma. Na podstawie tych informacji tworzymy spersonalizowany program nauczania, który uwzględnia specyficzne potrzeby i priorytety szkoleniowe. Nasz zespół nauczycieli języka angielskiego, posiadający duże doświadczenie w nauczaniu dorosłych, dostosowuje strategie i metody dydaktyczne do wymagań grupy lub słuchaczy. Dzięki temu możemy skupić się na konkretnych umiejętnościach językowych i aspektach komunikacyjnych, które są istotne dla danej branży lub sektora biznesowego. Naszym celem jest zapewnienie skutecznego i efektywnego szkolenia, które pozwoli pracownikom rozwijać umiejętności językowe w środowisku biznesowym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcesz zapoznać się z kompleksową ofertą, która zostanie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb - skontaktuj się z nami.

© All rights reserved American Academy, ul. Armii Krajowej 17A/1, 58-500 Jelenia Góra, tel. (75) 619 77 77, e-mail: info@americanacademy.pl

Made with by Rudasek