Slide One - copy

szkoła językowa
inna niż wszystkie

Wirtualny spacer po Szkole.

Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po American Academy.

W ścisłym centrum Jeleniej Góry

American Academy to amerykańska szkoła języka angielskiego z siedzibą w centrum Jeleniej Góry, vis a vie Szkoły Podstawowej nr 2. Naszym celem jest wspieranie Państwa w nauce języka angielskiego, stąd też nasza placówka zlokalizowana jest w dogodnym miejscu, kilkaset metrów od centrum miasta.

U nas masz wybór

Chcesz mówić jak Amerykanin czy Anglik?

W naszej szkole masz możliwość wyboru pomiędzy American English i British English. Naszą kadrę stanowią profesjonalni lektorzy, którzy charakteryzują się ogromną pasją i zaangażowaniem, wśród nich są wykwalifikowani native speakerzy z USA.

Nowoczesne rozwiązania

Nauka u nas nie pozwala na nudę. Kładziemy duży nacisk na innowacyjność metod nauczania, stąd też do dyspozycji naszych podopiecznych oddajemy interaktywne tablice. Uczniowie korzystają z nowoczesnych krzesło-ławek  Node opracowanych przez firmę Steelcase.

WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA

American Academy to nie tylko szkoła językowa, ale także centrum tłumaczeniowe. Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach ustnych - zarówno symultanicznych jak i konsekutywnych. Ponadto świadczymy usługi fachowych tłumaczeń pisemnych m.in. teksty biznesowe, materiały marketingowe czy umowy. Tłumaczymy także dokumenty wymagające ingerencji specjalisty w danej dziedzinie, takie jak dokumenty medyczne jak i prawnicze lub publikacje naukowe.

© All rights reserved American Academy 2018-2020

Made with by Rudasek